Přebor okresu Olomouc v basketbalu hochů se konal ve Šternberku 16. 3. 2022. Po více než dvouleté pauze bez těchto soutěží to byla cesta do „neznáma“. Kolik bude týmů? Jaká bude úroveň? Jak se nám bude dařit? Celý průběh turnaje, ale především náš výkon a výsledek předčil veškerá očekávání. Celkem sedm týmů z Olomouce, Šternberka, Velké Bystřice a Uničova se utkalo navzájem, vždy 1x8´. Náš málo početný tým složený především z žáků osmé třídy zaostával za ostatními výškovými i váhovými parametry. Na hřišti jsme však předváděli výkon plný pohybu, přesných kombinací, dodržování taktiky a výborné střelby. Postupně jsme poráželi jednoho soupeře za druhým. Nakonec jsme prohráli jediný zápas se ZŠ Heyrovského Olomouc. Tato exkluzivní olomoucká sportovní škola je akademií pro atlety, fotbalisty sigmy a také basketbalisty z celého kraje. Jejich úroveň byla o několik pater výš.
Pochvalu za přístup k přípravě a 2. místo v okrese Olomouc zaslouží celý tým. Obdivuhodný fyzický výkon předvedli Saša Wiedermann, Mirďa Šléška, Vojta Kasal a Adam Kolář, kteří odehráli všech šest zápasů bez střídání. Skvěle také zahrála Lucka Répalová, která dala pěkných 6 bodů. Pozoruhodné je i naše skóre bez utkání s Heyrovského 33:4!!!
Výsledky: Šu – Šternberk Dr. Hrubého 8:2, Šu – Olomouc Dr. Milady Horákové 12:0, Šu – Olomouc Heyrovského 4:19, Šu – Šternberk nám. Svobody 10:0, Šu – Velká Bystřice 4:2, Šu – Uničov U Stadionu 9:0
Pořadí: 1. Olomouc Heyrovského, 2. Šumvald, 3. Olomouc Dr. Milady Horákové, 4. Velká Bystřice, 5. Šternberk Hrubého, 6. Uničov U Stadionu, 7. Šternberk Svobody
Sestava a body: Adam Kolář 1, Vojta Kasal 10, Mirďa Šléška 21, Saša Wiedermann 7, Tomáš Krestýn, Štěpa Jílek 2, Adam Kolda, Lucka Répalová 6.
!!!! GRATULACE, SUPER !!!!!
Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!