Plesová sezóna byla dle tradice uzavřena dlouho očekávaným společenským plesem SRPŠ.

Konal se v sále šumvaldského kulturního domu v sobotu 24. března a veřejnosti se na něm představili absolventi 9. ročníku základní školy. Žáci v čele s paní učitelkou Šárkou Kallerovou pilně trénovali a díky tomu předvedli přítomným hostům opravdu nevšední kulturní zážitek. Svou polonézu zaměřenou na muzikál Noc na Karlštejně, který vznikl dle předlohy Jaroslava Vrchlického, odtančili přímo na výbornou! Poté byli představeni veřejnosti spolu s třídními učitelkami za 2. stupeň - Petrou Šenkovou (6. - 8. ročník) a Hanou Chudou (9. ročník) a pak už si s oddechem kráčeli pro maminky, tatínky a babičky, aby je vyzvali k prvnímu tanci. Aby nebylo kultury na plese málo, zatančili nám také členové tanečních kroužků, mladší žáci pod vedením paní učitelky Jitky Dubové a starší v čele s paní učitelkou Petrou Šenkovou a za tuto kulturní vložku sklidili zasloužený aplaus. Ples se pak dále odvíjel v rytmu kapely Rose Band, která se u nás na školním plese představila poprvé a dokázala zvednout ze židlí i největší pecivály. O půlnoci ples vyvrcholil bohatou tombolou, a tímto patří dík všem sponzorům, za organizaci plesu potom členům SRPŠ, pedagogům a samozřejmě zúčastněným žákům.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!