V úterý 21.5.2019 navštívili naši školu zástupci dopravní policie ČR. Během besedy s nimi byly děti první, druhé a třetí třídy poučeny o bezpečnosti při pohybu na silnici a jízdě na kole, poznávaly dopravní značky a podělily se o své zážitky z dopravních nehod a jiných situací na silnici. Na památku dostaly omalovánku a reflexní odznáček. Poté si před školou vyzkoušely těžkou zásahovou vestu a prohlédly policejní vůz.

Mgr. Zdenka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!