15. května se vydali žáci 8. ročníku v rámci předmětu praktické činnosti na exkurzi do výrobního podniku SOR Dolní Libchavy, kde se vyrábí autobusy stejnojmenné značky. Cestovali vlakem do Ústí nad Orlicí, pak šli pěšky podél toku řeky Divoké Orlice do Dolních Libchav.
V továrně si pak mohli prohlédnout svařovnu, viděli přesný laserový stroj na vyřezávaní plechů, počítali, svařovací roboty, spočítali si, kolik metrů kabeláže je zapotřebí pro elektroinstalaci a informační systém v autobusu, prošli si celou montážní halu, lakovnu, zkrátka viděli výrobu autobusu od samého začátku až do okamžiku, kdy vyjede z montážní haly na dvůr k předání pro koncového zákazníka.
I přes nepřízeň počasí se nám exkurze zdařila a žáci byli spokojeni.
img 20190515 104854
img 20190515 120031img 20190515 115344

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!