V týdnu od pondělí 17. do pátku 21. října 2022 proběhlo školní kolo 45. ročníku Pythagoriády. Tohoto kola se zúčastnili všichni přítomní žáci 2. stupně naší školy. Úkolem bylo vyřešit během 60 minut celkem 15 matematických úloh. Každá úloha byla za jeden bod a pro postup do okresního kola bylo potřeba získat 9 bodů. Nejvíce se dařilo žákům šestého ročníku, kde se úspěšnými řešiteli stali a do okresního kola postoupili Marek Hejný a Anna Krestýnová se shodným ziskem devíti bodů. Bod za postupem zůstal Adam Krestýn. 
Okresní kolo Pythagoriády proběhlo v úterý 22. listopadu 2022 na ZŠ Mozartova v Olomouci. Zde se naši reprezentanti rovněž neztratili. Marek Hejný se stal úspěšným  řešitelem a umístil se na krásném 21. místě z 67 účastníků se ziskem 10 bodů z 15 možných. Anna Krestýnová obsadila ve výsledkové listině 34. pozici se ziskem 7 bodů. Všem řešitelům proběhlého školního kola Pythagoriády děkuji za vynaložené úsilí a Marku Hejnému s Annou Krestýnovou gratuluji za výbornou reprezentaci naší školy v kole okresním.

Mgr. Pavlína Listíková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!