Po několika letech k nám opět zavítal Tonda Obal, konkrétně jeden lektor a jedna lektorka, kteří zábavnou formou předvedli našim žákům nejen to, jak zacházet s kterým odpadem, ale také to, jak předcházet zbytečnému vzniku nového odpadního materiálu. Díky interaktivní besedě se během 45 minut žáci 3. - 9. ročníku dozvěděli vše, co by děti měly v této oblasti znát, uvědomily si například to, kolik plastu se nachází v našem oblečení, peřinách i věcech denní potřeby a že bez správného třídění by naše planeta výrazně trpěla. Měly možnost se lektorů na cokoli doptat a také si odnesly drobné dárečky.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!