V pátek 30. září 2022 proběhl na naší škole „Evropský sportovní den“.
Žáci všech tříd sportovali tento den pro nepříznivé počasí v prostorách školy a předvedli své sportovní umění v deseti disciplínách. Skákali přes švihadlo i z místa, běhali po schodech i přes překážky, házeli míčem do dálky i driblovali, posilovali na žebřinách i lavečkách a prokázali svoji zdatnost při náročném cviku zvaném „angličák“.
Toto zápolení se setkalo u všech s velkým nadšením a bylo ukončeno vyhodnocením s medailemi pro nejlepšího žáka a žákyni z každé třídy, které jim předal starosta obce Šumvald a předseda Sportovního klubu v Šumvaldě.
S organizací pomohli i naši starší spoluobčané, za což jim velice děkujeme.

Mgr. Zdenka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!