Dopravní soutěž mladých cyklistů.

Ve středu 11.5.2022 se konalo v Uničově oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší (10-12 let) a starší (13 – 16 let). Každé družstvo čítalo 4 členy – naši školu reprezentovali v 1. kategorii A.Krestýnová, B.Vaňková, A.Krestýn, P.Seidl a ve 2. kategorii – V.Nováková, L.Répalová, A.Wiedermann, J.Zajíček.
Každé družstvo muselo absolvovat 4 disciplíny – jízdu zručnosti na kole, jízdu po dopravním hřišti, zásady poskytování první pomoci a dopravní test.
V konkurenci 6 základních škol (ZŠ Medlov, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Uničov – Haškova, ZŠ Uničov – Pionýrů, ZŠ Újezd, ZŠ Šumvald) jsme obstáli na výbornou. V mladší kategorii jsme obsadili 2. místo a ve starší kategorii 3. místo.
Tímto bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří reprezentovali naši školu a pogratulovat jim ke krásným výsledkům!
Mgr. Petra Šenková

dopravka 1