MALÁ KOPANÁ

OKRESNÍ TURNAJ CHLAPCŮ


V pondělí 4. 4. 2022 se starší chlapci zúčastnili okresního turnaje v malé kopané. Na venkovním hřišti Gymnázia Hejčín v Olomouci se setkalo celkem šest týmů. Ty byly rozděleny do dvou skupin a hrálo se každý s každým. Rozhodující bylo hned první utkání se ZŠ Gorkého Olomouc. V případě vítězství bychom postoupili do semifinále celého turnaje. Díky pohybu a dobrým kombinacím jsme si vytvořili řadu výborných šancí. Bohužel brankou skončila pouze jedna. Soupeř byl efektivní a využil našich chyb. V druhém zápase jsme nestačili na výborný tým ZŠ Dr. Hrubého Šternberk. Utkání třetích týmů se ZŠ Stupkova Olomouc skončilo remízou.
Poděkování za přístup a snahu zaslouží celý tým. Ten může hrát příští rok téměř ve stejném složení.
Výsledky: Šu – Gorkého Olomouc 1:3, Šu – Dr. Hrubého Šternberk 2:8, Šu – Stupkova Olomouc 2:2
Pořadí skupiny A: 1. Dr. Hrubého Šternberk, 2. Gorkého Olomouc, 3. Šumvald
Pořadí skupiny B: 1. Velká Bystřice, 2. Gymnázium Hejčín, 3. Stupkova Olomouc
Sestava a branky: Vojta Kasal 1, Saša Wiedermann 1, Mirďa Šléška 3, Kryštof Nikl, David Hofmann, Adam Kolář, Štěpa Jílek, Kuba Halata
Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!