V dalším přípravném zápase jsme se utkali s Troubelicemi v naší tělocvičně. Hrálo se 4 x 8´. Opět se ve hře prostřídala všechna děvčata. V týmu hostů nastoupilo i několik mladších chlapců. I přes drobné nedostatky v souhře, přesnosti přihrávek a střelby byla naše převaha zřetelná. Výrazně se prosadily nejzkušenější hráčky Terezka Navrátilová, Lucka Répalová a Adélka Bartoňková. Své první střelecké úspěchy si připsaly Lucka Hejlová a Barunka Bezoušková. Pochvalu za snahu, přístup k tréninkům a znatelné pokroky zaslouží celý tým.
Celkem: 52 : 10 (8:2, 18:2, 12:4, 14:2)
Sestava a body: Terezka Navrátilová 12, Adélka Pěčková, Lucka Répalová 16, Adrianka Jakešová 4, Adélka Bartoňková 10, Barunka Bezoušková 2, Natálka Kroupová, Verča Nováková, Lucka Hejlová 6, Adélka Libánková (pozn. 1 koš Troubelic byl vlastní)
Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!