V listopadu loňského roku se naše škola zapojila do školního kola Pythagoriády. Nejblíže postupu do okresního kola byla Veronika Nováková z 8. třídy, které k postupu chyběl 1 bod. Začátkem letošního roku proběhlo školní kolo matematické olympiády pro žáky pátých tříd. Mezi úspěšné řešitele se zapsal Adam Krestýn a Marek Hejný. Zmínění žáci rovněž zanechali nesmazatelnou stopu v kole okresním, kde se ve velké konkurenci Adam Krestýn umístil na skvělém 8. místě a Marek Hejný na pěkném 13. místě. Zmíněným úspěšným řešitelům z okresního kola velmi gratuluji k umístění a chválím je za vzornou reprezentaci školy. Všem zapojeným žákům přeji mnoho úspěchů v dalších soutěžích.
Mgr. Pavlína Listíková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!