Od neděle 16. do pátku 21. ledna si žáci 5. a 6. třídy užívali zimní ozdravný pobyt v Karlově pod Pradědem. Zimní byl určitě, protože nám každý den sněžilo, mrzlo a foukalo, ozdravný jistě také, protože jsme lyžovali, běžkovali a procházeli se v krásném prostředí lyžařského střediska Karlov. A o tom, že si ho užívali, svědčily spokojené tváře holek a kluků. Bylo vidět, že některé děti už na lyžích nějaký ten kilometr najezdily, někteří lyžovali poprvé. Během 5 dní však všichni udělali pokrok a svoje dovednosti zlepšili.
Ale na lyžáku je důležité i to, že děti tráví čas s ostatními při pobytu na chatě, při hrách a zábavě. A také to, že se musí postarat o své věci, udržovat pořádek, nabrat si jídlo, uklidit po sobě, zkrátka všechno to, co doma „zajišťují“ maminky. Tohle všechno naši páťáci a šesťáci bezvadně zvládli a společně jme prožili pěkný týden, na který budeme s radostí vzpomínat.
Fotky jsou ve fotogalerii školy.
Šárka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!