Každoročně je od roku 1981 ve více než 150 zemích světa připomínán 16. říjen jako Světový den zdravé výživy. Proto ani naše škola nezahálela a využila možnosti se zúčastnit a podpořit tak zdraví našich dětí. Konktrétně na 2. stupni proběhl již ve čtvrtek projektový den zaměřený na prohloubení znalostí o výživě, praktické úkoly ve skupinkách i pohybový režim. Žáci se stihli zapotit při kruhovém tréninku, dozvěděli se o nemocech spojených s nesprávnou výživou, názorně jim bylo předvedeno, jak si mají čistit zuby, zjistili, jak si sestavit jídelníček na míru a hlavně se pořádně pobavili. Našimi hosty byla paní profesorka se studentkami z olomoucké zdravotnické školy a dále zubařka paní doktorka Niklová. Dopoledne uteklo jako voda a druhý den už většina žáků přišla do školy se zdravou svačinou a zářivě bílým úsměvem na rtech.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!