!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosím zapište se všichni pomocí zvacího odkazu, který vám přišel na gmail,
do googl classroomu.

Práce od 19.10.-23.10.2020

On-line hodiny: PO, ST, PÁ 8.00 - 9.00 ÚT, ČT 15.00 - 16.00
Sledujte na ČT2 program UČÍTELKA od 9.00 - 9.30
Práce v učebnicích na tento týden:
Pouštějte si v matematice videa k Matýskově matematice:
Při psaní je možné sledovat stránky Bobyho školy:
PO:
Žlutý sešit cv. 8
Matýsk. mat. s. 46
Matýsk. poč. s. 19/cv.1, 2 3

První online hodina na tomto portálu proběhne v pondělí 19.10.2020 v 8.00. Budeme komunikovat na google přes ikonku Meet. Najdete ji v pravém horním rohu v puntíkovaném čtvečku (je na ní obrázek kamery).

Zadala jsem zde také již práci, kterou najdete pod ikonkou učebny a na horní liště je nápis "Práce v kurzu". Kliknete na práci slabiky. Otevře se vám práce, do níž děti zkusí doplnit počáteční slabiky, písmena a v pravém horním rohu je podrá ikonka, přes kterou mi ji pošlete zpět. Tak si to můžete vyzkoušet.

Přeji hodně zdaru. V případě potřeby volejte. Věřím, že se nám spojení a komunikace nakonec podaří.

Od středy 14.10.2020 je škola z nařízení Vlády ČR uzavřena. Žáci přecházejí na distanční výuku.
Tento týden ještě bude práce pro žáky zadána na těchto stránkách. Příští týden bychom již měli využívat google class room, kde jste měli pro své děti zřídit účet.

Prosím o zřízení a zaslání vašich účtů na googlu na stránky zš šumvald, aby mohli být žáci přidání do naší třídy na google class room. Od 19.10.2020 zde budeme spolu on-line pracovat. Vyzkoušíme.
PO, ST, PÁ od 8.00 - 9.00
ÚT, ČT od 15.00 - 16.00

Domácí úkoly 13.10.2020
ŽA s 45 (zelený balonek)
Pís. s. 3 (dokočit stránku)

Práce na týden od 14.10. - 16.10.2020
ŽA s. 46-47
využijte písmenka na dřevěných kolečkách a diktujte dětem již známé slabiky, které mají za úkol sestavit. Děti mohou také hledat písmenka v časopisech. Vytleskávejte slabiky.
Pís. s.4 / 5 / 6/
- na těchto stránkách po kliknutí na dané písmenko s nácvikem jeho psaní
- v tomto týdnu doporučuji písmena "e, l, m"
dohledněte prosím na správné sezení při psaní, uchop tužky a také na správný tvar písmen a jejich velikost (nic neskáče nad ani pod linku)
PSANÍ žlutý sešit: 1 / 2 / 3 /
MM: s. 39-40 / 42 / 43 /
- na těchto internetových stránkách si můžete podle stránek pouštět videa k učebnici Matýskova matematika
MP s. 14 / 15 / 16/
PP s. 5
PRV s. 18 /
Dětem jsem nakopírovala spoustu pracovních listů na procvičování písmen i počítání formou kreslení. Tak si mohou vše ve volných chvílíchprocvičovat.

Zaveďte jim pravidelný režim a pracujte každý den. Děti nepřetěžujte. Dělejte přestávky. V případě potřeby nebo nejasností, volejte.

Doufám, že to nebude dlouho trvat a opět mi přijdou děti do školy. Moc se na ně těším, Přeji hodně trpělivosti a děkuji za spolupráci.

Podepisujte prosím dětem domácí úkoly, čtení i žákovskou knížku.

Vysvětlivky:

Prv - prvouka