Souhrnné informace pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, dovolte mi Vás informovat o plánovaném dění v novém školním roce.
Vzhledem ke komplikované situaci v loňském školním roce, kdy nebylo možné pořádat žádné veřejné akce, budeme dětem letos přispívat na dopravu, pomůcky a další odměny menší částkou než v loňském roce.
Poplatek SRPŠ se nemění, tedy 200,- /dítě
Veškeré akce se budou konat vždy s přihlédnutím na danou epidemiologickou situaci.

Plánované akce:

Drakiáda (3.10.2020) – letos na soukromém letišti p. B. Richtera
VEŘEJNÁ schůze SRPŠ (12.11.2020) – účast žádoucí
Mikulášská nadílka (4.12.2020),
Ples SRPŠ (20.3.2021) – vstupenky zakoupené loni zůstávají platné i letos. Pokud chcete vrátit peníze za zakoupené vstupenky, prosím kontaktujte mě.
Čarodějnický rej (30.4.2021)
Tradiční akademie (22.5.2021)

Těším se na plodnou spolupráci.

S pozdravem Olga Havelková, předsedkyně SRPŠ.