Vážení rodiče,
vzhledem k nastalé situaci Vás nemůžeme informovat osobně o hospodaření a plánech spolku rodičů a přátel školy (dále jen SRPŠ) a proto jsme se rozhodli Vám tyto informace podat písemně a to na webových stránkách školy. Uveřejnění proběhne na začátku příštího týdne.
Do řad členů SRPŠ jsme letos přivítali novou členku, pí Lenku Popelkovou. Ráda uvítám další aktivní členy, kteří by se zapojili do činnosti SRPŠ. Pokud o toto máte zájem, prosím informujte mě. Kontaktní údaje jsou dostupné na stránkách školy.
V letošním roce jsou v plánu následující akce:
- drakiáda – již proběhla
- Veřejná schůze SRPŠ – 19.10.2021 – zrušeno
- Mikuláš – 3.12.2021
- Ples SRPŠ – 19.3.2022 - vstupenky zakoupené předloni zůstávají platné i letos. Pokud chcete vrátit peníze za zakoupené vstupenky, prosím kontaktujte mě.
- Čarodějnice – 30.4.2022
- Školní slavnost – 4.6.2022
SRPŠ se snaží přispívat dětem na dopravu, kroužky a další výdaje. Vzhledem k dlouhému výpadku prezenční výuky v loňském roce, jsme se letos rozhodli čerpat z příspěvků vybraných v loňském roce. Letošní rok jsme příspěvky nevybírali.

Děkuji za pozornost a budu se těšit snad již osobně na některé z plánovaných akcí.

Hezký den Olga Havelková (předsedkyně spolku)

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!