Atletický čtyřboj v Olomouci

Dne 30.9. 2010 se žáci naší školy zúčastnili další atletické soutěže, která se konala na stadionu LK Olomouc. Na atletický čtyřboj vyslala naše škola týmy starších žáků a žákyň. Soutěžilo se v disciplínách: běh 60m, běh 800m (d),1000m (ch), hod míčkem, vrh koulí, skok daleký, skok vysoký. Naše družstva se i za chladného počasí a v konkurenci třinácti škol umístila na krásných šestých místech. Atletických závodů se účastnilo 13 škol a 67 jednotlivců.

Složení družstev:
starší žákyně: Hrabáčková V., Pavelková T., Smékalová A., Vepříková T., Wiedermannová H.
starší žáci: Čano F., Havlíček M., Hejl D., Kaller K., Richter D.

Umístění jednotlivců:
Havlíček 3.místo, Čano 21.místo, Hejl 24.místo, Richter 48.místo, Kaller 52.místo, Hrabáčková 9.místo, Smékalová 28.místo, Vepříková 35.místo, Pavelková 46.místo, Wiedermannová 48. místo

Opět si zde naši žáci vytvořili osobní rekordy a Marek Havlíček překonal rekord školy ve skoku vysokém výkonem 175cm.

Všem našim sportovcům gratulujeme ke krásným výkonům a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy.

Mgr. Eva Navrátilová