Pěvecká soutěž Carusošou 16.11.2016

Letos pořádal DDM Uničov už 18. ročník pěvecké soutěže Carusošou. Výběrové kolo se uskutečnilo v červnu a z naší školy bylo vybráno 5 soutěžících. Zpěváci si připravovali svoje vystoupení  nejen po stránce pěvecké, ale vypracovali i choreografii a odpovídající kostýmy. 16.listopadu se zúčastnili finálového kola v sále kina Uničov, konkurence ve všech věkových skupinách byla opravdu velká.

V kategorii sólového zpěvu mladších žáků se zúčastnila Katka Gállová z 5. třídy, pěkně a s nadšením zazpívala známou pohádkovou melodii a umístila se na 5. místě. Ve starší kategorii soutěžila Tereza Maitnerová ze 7. třídy, mimo krásný zpěv zařadila do své skladby navíc ještě skvělé taneční vystoupení a zasloužila si 2. místo.  V kategorii skupin se děvčata ze 3. třídy Adéla Baroňková,Ema Krestýnová a Lucie Répalová proměnila v roztomilé kočičky a předvedla vystoupení, které porota ohodnotila 2. místem.

Všem zpěvačkám děkujeme za odvahu vystoupit před zaplněným sálem, za výborné hudební výkony a také za dobrou reprezentaci naší školy.

Šárka Kallerová