Zelená stezka – Zlatý list

V Pátek 17. 4. 2015 jsme se zúčastnili přírodovědně – ekologické soutěže Zelená stezka  - Zlatý list, kterou každoročně pořádá DDM Uničov.

Soutěžila dvě šestičlenná družstva mladších a starších žáků, která byla rozdělena ještě na další 2 trojčlenné týmy. Žáci plnili úkoly na sedmi stanovištích, která byla rozmístěna po uničovském parku. O umístění rozhodovaly vědomosti a čas.

Přestože jsme letos neobsadili přední příčky, odvezli jsme si spoustu nových poznatků a vědomostí, které jistě zúročíme v příštím ročníku soutěže.

Všem žákům (L.Dobrozemská, P.Urbášek, V.Večeřa, J.Polc, J.Číka, B.Navrátil, J.Zámečník, O.Solovský, L.Hrabáčková, A.Richterová, E.Fuchsová, T.Tužičková) děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Petra Šenková