Škola v přírodě 16. - 20.června v Ostružné

Děti ze 3. - 4. třídy prožily předposlední červnový týden v krásné krajině Jeseníků v Ostružné. Škola v přírodě se nesla v duchu ,,Skřítka Ostružníčka", kterého děti hned první den zdařile nakreslily. Během pobytu v penzionu Anežka si upevnily hravou formou svoje znalosti ze všech předmětů, především z přírodovědy. Vycházky lesem, vnímání ptačího zpěvu, objevení chráněných rostlin, poznávání stromů, orientační závod, opékání špekáčků, zpívání u ohýnku, pohybové hry na čerstvém vzduchu, lovení zajímavých kamínků, v nich zanechá určitě pěkné vzpomínky.  Ovšem nejvíce děti zaujal ,,Lesní bar " v Horní Lipové,  lanové centrum v Branné, kde si vyzkoušely svou obratnost a odvahu. Zabodoval bowling i bazén. Některé děti byly poprvé ve ,,světě " bez rodičů a zvládly to na výbornou.
Velký dík patří za odvoz kufrů panu J. Berkovi a J. Číkovi, za odměny do soutěží paní M. Krestýnové z drogerie, J. Urbáškovi a panu Š. Wiedermannovi.                                                                J. Krestýnová, tř. uč. 4. třídy