Zlatý list 2016

V pátek 13. 5. 2016 jsme se zúčastnili přírodovědně – ekologické soutěže Zlatý list, kterou každoročně pořádá DDM Uničov.

Soutěžila dvě šestičlenná družstva mladších a starších žáků, která byla rozdělena ještě na další dva trojčlenné týmy. Žáci plnili úkoly na sedmi stanovištích (ptáci, ryby a obojživelníci, savci, botanika, geologie, astronomie, ekologie), která byla rozmístěna po uničovském parku. O umístění rozhodovaly vědomosti a čas.

Přestože jsme letos neobsadili přední příčky, odvezli jsme si spoustu nových poznatků a vědomostí, které jistě zúročíme v příštím ročníku soutěže.

Naši školu reprezentovali L. Zatloukalová, L. Zatloukal, V. Ryšavý, A. Mazurová, T.Maitnerová, J. Petřík (6. třída) a E. Fuchsová, A. Richterová, O. Solovský, E. Ryšavá, T.Tužičková, J. Zámečník (9. třída). Všem žákům gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Petra Šenková