Turnaj ve vybíjené

Ve čtvrtek 10. 12. 2015 se žáci 6. a 7. třídy zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se hrál v tělocvičně Gymnázia Uničov.

Naše děvčata hrála pod vedením kapitánky L. Dobrozemské ve složení B.Wiedermannová, L.Zatloukalová, T.Maitnerová, A.Seidlová, A.Fojtů, N.Štěpaníková, A.Mazurová, J.Brachtlová. Dívkám se velmi dařilo, na úvod porazily soupeřky ze ZŠ Pionýrů, potom si poradily s hráčkami gymnázia a nakonec ve vypjatém zápase zdolaly i ZŠ Haškovu. Vyhrály zaslouženě, protože v zápasech ze sebe vydaly maximum.

pořadí: 1. ZŠ Šumvald

2. Gymnázium Uničov

3. ZŠ Haškova Uničov

4. ZŠ Pionýrů Uničov

Kapitánem hochů byl J.Polc, tým hrál ve složení J.Číka, Š.Jílek, P.Linhart, J.Galanský, P.Urbášek, V.Večeřa, L.Zatloukal, P.Reichert, J.Petřík, V.Ryšavý. Chlapci v prvním zápase porazili ZŠ Haškovu, v druhém a třetím zápase prohráli těsně (o 2 hráče) s gymnáziem a ZŠ Pionýrů.

pořadí:

1. Gymnázium Uničov

2. ZŠ Pionýrů Uničov

3. ZŠ Šumvald

4. ZŠ Haškova Uničov

Všem hráčkám a hráčům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a moc GRATULUJEME k podaným sportovním výkonům!