Velikonoční jarmark

Ve středu 12.4.2017 se v prostorách hlavní šatny, koridoru a školní kuchyňky ZŠ Šumvald konal Velikonoční jarmark. Žáci si pro širokou veřejnost připravili prodejní výstavu rozmanitých velikonočních dekoračních výrobků.

V prostorách koridoru si milovníci zahrádkaření měli možnost zakoupit velké množství jarní přísady. Ke koupi bylo i sladké pokušení v podobě beránků, mazanců, jidášů, perníčků. Komu vyhládlo, mohl se občerstvit v prostorách školní kuchyňky.

Zpestřením této akce bylo vystoupení dětí z 1.stupně s krátkým pásmem jarních básniček, říkadel a písniček. Velký dík patří i p.Krajíčkovi a Kallerovi, kteří zájemcům předvedli praktickou ukázku pletení pomlázky.

Vyvrcholením pěkného odpoledne bylo vystoupení pěveckého sboru ŠUM – ŠUM.

Díky velkému zájmu ze strany veřejnosti se akce maximálně vyvedla a proto se snad v budoucnu bude opakovat.

Mgr. Ludmila Cigánková