Atletický trojboj pro 1. stupeň ZŠ

5. června se naši žáci 1. stupně zúčastnili okrskového kola atletického trojboje (běh na 50m, skok daleký, hod kriketovým míčkem) v Uničově. Výborně reprezentovali naši školu. Družstvo 3. třídy (ve složení: Wiedermannová Barbora, Navrátilová Kristýna (2.tř.), Galetková Markéta, Petřík Jan, Ryšavý Vojtěch, Zatloukal Luděk) získalo 3.místo. Družstvo 5. třídy, ve kterém bojovali Pěček Jan, Galetka Jan, Reichert Milan, Jakešová Natálie, Smrčková Kateřina, Berková Pavla (3.tř.), obsadilo rovněž 3.místo.

V jednotlivcích z celého okrsku zvítězila v kategorii dívek 3. třídy Barbora Wiedermannová se 43 body a 3.místo obsadila Kristýna Navrátilová z 2.tř. V kategorii 5. ročníků získala 3. místo Natálie Jakešová (41 bodů) a 3. místo Jan Pěček (45bodů.)

(Krestýnová Jaroslava)